Wczytuję dane...
Model: D3x2
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Studio Pajewska

Kurs PODSTAWY FOTOGRAFII CIĄŻOWEJ

Wszystko co musisz wiedzieć o fotografii ciążowej w plenerze i w studio.

Najlepszy opis kursu stanowią przedstawione zdjęcia - są to zdjęcia wykonane podczas nagrywania szkolenia, więc już one dużo powiedzą Ci, czego dowiesz się z naszych filmów :)

Bardziej szczegółowo? Proszę bardzo:

- kurs to dwa filmy, łącznie niecała godzina nauki.
- kurs został skompresowany tylko do mięsistej treści. Tutaj każda minuta filmu jest istotna - nie chcieliśmy fundować Ci kilku godzin lania wody, a konkret za konkretem, wskazówki i porady, które od razu wykorzystasz.
- kurs prowadzi Iwona Pajewska - w swojej pracy uwielbia zasadę Keep It Simple, stąd zarówno warunki wykonywania zdjęć w plenerze, w studio, jak i "arsenał" sprzętowy ogranicza do niezbędnego minimum, starając się wycisnąć z nich max - i to też chce pokazać Wam w owym kursie.

Kurs obejmuje:

PLENER-> Kiedy, gdzie, czym, jak się przygotować, co zabrać, jak radzić sobie z mocnym słońcem, jak ustawiać modelkę, jak pracować z modelką by czułą się komfortowo.
STUDIO-> Sprzęt, który Ci się przyda bez wydawania kroci, jak pracować z modelką, co dobrze mieć pod ręką, jak pracować z lampą błyskową, jak wykorzystać zaledwie dwa modyfikatory do osiągnięcia wielu ciekawych efektów, kąty padania światła i fotografowania.

Oprócz filmów otrzymasz od nas plansze z ustawieniem światła - użyte w filmie, być może będą dla Ciebie wygodną ściągą przy kolejnych sesjach, a także pdf "Jak przygotować się do sesji ciążowej", który Iwona wysyła wszystkim swoim brzuszkowym klientkom - na pewno będzie on świetnym uzupełnieniem wiedzy z kursu.


UWAGA! Kurs nagrywaliśmy w czerwcu, gdy temperatura nawet o 8.00 wynosiła ok 30 stopni :D :D Jeśli wyglądamy jak poczochrane kurczaki - z góry przepraszamy ;)


Koniecznie obejrzyj zapowiedź kursu film poniżej 

 

 

 

Pamiętaj, że dokonując zakupu produktów cyfrowych nie masz możliwości zwrotu.

Dodatkowo - nPhoto przygotowało rabat dla naszych kursantów !! Mega promocja na produkt pokazowy - link do wykorzystania rabatu otrzymasz z plikami kursu :)

 

 

Polecamy