Wczytuję dane...

Wypożyczalnia rekwizytów do sesji fotograficznych

Witamy, w naszej wypożyczalni sukien do sesji ciążowych.

Sesje ciążowe, portretowe robisz sporadycznie? Dopiero zaczynasz swoją przygodę z fotografią? A może chcesz jedynie wypróbować którąś z naszych sukien?

Wypożyczenie sukni będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem :)

 

Cena wypożyczenia za 3 dni :

  • 120 zł za 3 suknie 
  • 189 zł za 6 sukien 

 

Dodatkowym kosztem jest cena wysyłki 31 zł paczkomatem w obie strony. 

 

Wypożycz suknię w 3 prostych krokach:

1. Wybierz suknie, które chcesz wypożyczyć TUTAJ i zapytaj o ich dostępność m.me/photopropspoland

2. Zapłać kaucję - o wartości 600 zł. W uwagach podczas składnia zamówienia podaj ustalony termin wypożyczenia (3 dni) i nazwy sukni. 

3. Po sesji zwróć suknie - spakuj suknie do opakowania i naklej etykietkę zwrotną, którą znajdziesz w paczce. Zanieś do paczkomatu i wyślij. 

Odbieramy suknie, sprawdzamy i w przeciągu 7 dni roboczych od wysłania paczki otrzymujesz zwrot kaucji pomniejszony o koszt wypożyczenia + koszt przesyłek.

 

tel. 533-353-823 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-15:30)

 

 

Jeśli suknia ulegnie zniszczeniu lub zabrudzeniu niestety będziemy musieli doliczyć dodatkowe opłaty. Pranie kosztuje 30 zł, naprawy krawieckie będą wyliczane indywidualnie.

Kaucję prosimy wpłacić na konto: Fotokraina  SP z o .o. al. Niepodległości 50 16-070 Choroszcz:

97249010440000420032870711 w tytule przelewu wpisz imię i nazwisko  :)

 

Kilka zasad wypożyczalni:

 

1. Wypożyczaj z wyprzedzeniem – wypożyczamy na 3 dni po to, byś mógł/mogła zamówić suknie z całym dniem zapasu. To ważne, żeby w dniu sesji nie martwić się o suknie.

 

2. Suknie zamawiane „na już”, „na jutro” i „jak najszybciej” wysyłamy na Twoją odpowiedzialność ;)

 

3. Pamiętaj, że to wysyłka – a więc dochodzi nam pośrednik. Dokładamy wszelkich starań, by przesyłki realizować jak najszybciej, ale musisz mieć na uwadze, ze po drodze przesyłka może się opóźnić. Stąd punkt 1.

Nie bierzemy odpowiedzialności za kuriera czy paczkomat. Ich pomyłki i opóźnienia, zagubienia zdarzają się rzadko, ale się zdarzają. Pamiętaj, że wypożyczenie wysyłkowo wiąże się z delikatnym ryzykiem. Jeżeli przesyłka pomimo starań nie dotrze na umówiony termin – zwrócimy Ci całość kaucji biorąc na siebie koszt wysyłki, (a więc i część ryzyka), jednak nie wiąże się to z dodatkowymi rekompensatami z naszej strony. Pamiętaj, zamawiaj z wyprzedzeniem, to znacząco wpłynie na pewność terminowej dostawy.

 

4. Zamówione suknie możesz wykorzystać w pozostałych dniach, jednak z zasady – wypożyczasz je na 1 sesję, podajesz nam jej termin i Twój czas wypożyczenia to:

dzień przed sesją + dzień sesji + dzień po sesji

W razie opóźnień ze strony firm kurierskich termin ten możemy przesunąć lub wydłużyć.

 

5. Suknie z wypożyczalni są to suknie używane, mogą nosić ślady użytkowania jednak nie będą one wypływać na ich użyteczność. Suknie są odświeżone i gotowe do sesji. Wszystkie ewentualne uszkodzenia zgłoś od razu.

Wypożyczając suknie w naszej wypożyczalni akceptujesz powyższe ustalenia. 

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.